«Внутрішній контроль як інструмент управління якістю дошкільної освіти»

Досягти позитивного результату, можливо тільки тоді, коли керівник володіє кожною ситуацією та є провідником нового, проявляє поважне ставлення до особистості кожного працівника закладу дошкільної освіти, враховує здібності, інтереси, можливості в поєднанні з розумною вимогливістю.

І один із найкращих засобів зацікавленості в роботі та результативності це створення злагодженої команди./Files/images/vse/IMG_20190329_094410.jpg

Так, на базі ЗДО ( ясла – садок) № 3 « Веселка» Городищенської районної ради 29.03.2019 р відбувся районний практикум – семінар директорів ЗДО на тему: «Внутрішній контроль як інструмент управління якістю дошкільної освіти».

Досвідом роботи з підвищення майстерності керівників щодо забезпечення якісної управлінської діяльності ЗДО шляхом правильної організація внутрішнього контролю поділилась директор закладу Л.М Божок. /Files/images/vse/IMG_20190329_101429.jpg

Учасники семінару отримали пакети матеріалів на допомогу у реалізації зазначеної проблеми. Джерела інформації – електронні, текстові, диск із практичними матеріалами.

Святкова музична зала була переповнена гучними оплесками та вдячними посмішками дорослих під час виступу малечі, яка продемонструвала глядачам, як проходить їх дитинство в закладі дошкільної освіти. /Files/images/vse/IMG_20190329_110454.jpg

/Files/images/vse/IMG_20190329_113235.jpg





Тема роботи: Цілюща скарбниця рідного краю

Божок Лариса Михайлівна

« Система методичної роботи з підвищення екологічної компетентності педагогів через творче освоєння світу лікарських рослин»

Матеріали схвалено педагогічною радою ДНЗ №5 « Веселка»

Протокол №3 від 12. 02. 2016

Відділ освіти Городищенської райдержадміністрації

Районний методичний кабінет

Городищенський дошкільний навчальний заклад №5 « Веселка»

Анотація

Зібрані матеріали з питань підвищення екологічної компетентності педагогів через лікарські рослини є матеріалами з власного досвіду роботи, який спирається на вчення відомих видатних та сучасних педагогів, науковців, психологів С. Русової, І Сеченова,Берштейна, В.Сухомлинського та ін..

Добірка висвітлює різні форми і методи роботи з педагогами з питань формування їхніх поглядів, знань та переконань з екологічного виховання дошкільників, взаємозв’язку природного довкілля і його впливу на здоров’я людей.

Запропоновані матеріали засідань педагогічних рад, семінарів, семінарів –практикумів, матеріали засідань творчої лабораторії, розробки неординарних відкритих показів ігор-занять, свят з участю батьків, матеріали інших інтерактивних форм методичної роботи (вікторини, брейн-ринги,анкетування, тестування), які сприяли підвищенню педагогічної майстерності педагогів, підвищенню їх рівня знань,розширенню світогляду на питання екологічного виховання, екологічної освіти, екологічної культури, на зв'язок екології з здоров’ям та зміцненням організму.

Актуальність теми полягає в :

-формуванні екологічного мислення;

-підвищенні взаємодії людини з природою;

-в забезпеченні розвитку інтелектуальних здібностей;

-формуванні загальнолюдських цінностей;

-здійсненні принципу: «Навчитись самому і навчити когось»

Рівень екологічної компетентності педагогів їх майстерність і професіоналізм перебувають у прямій залежності з рівнем знань , вихованості дошкільників, підготовки їх до шкільної зрілості.

Дані матеріали можуть бути використані завідувачами ДНЗ, керівниками творчих груп, методистами, вихователями, вчителями початкових класів.

Кiлькiсть переглядiв: 421

Коментарi

Новини

Опитування

Хто відвідував наш сайт?

Календар

Попередня Травень 2024 Наступна
ПВСЧПСН
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031